قابل توجه متقاضیان محترم ورود به مجموعه مدارس سلام

(تمامی مقاطع)

به اطلاع مى رسانیم بر اساس تقویم اجرایی سالانه مجموعه، سامانه یکپارچه پذیرش مدارس، از پانزدهم دی ماه ۹۹ فعالیت خود را آغاز می نماید. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به خانواده پر افتخار سلام می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

ستاد ثبت نام مدارس سلام

سلام یاسین را در شبکه های مجازی دنبال کنید

آخرین اخبار پایه ها

::. پیش دبستان .::

::. پایه دوم .::

::. پایه سوم .::

::. پایه چهارم .::

::. پایه پنجم .::

::. پایه ششم .::

اینستاگرام ما

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

سخنان موسسین و مدیران

اساسا هدف اصلی ما از مدرسه داری گام برداشتن در حوزه ی تربیت نسل آینده است . توجه به شخصیت افراد و تربیت متناسب با آن مهم تر از آموزش است . انسان به هردو بال علم و معنویت نیاز دارد تا بتواند پرواز کند .

مهندس مهدی قنبری

نام سلام که از صفات خداوند متعال و کلید آغازین گفت و گو و ارتباط است نامی است که فرصت تعامل با نسل جدید را فراهم می کند تا با گفت و گو از نیازها و توقعات آنها آگاه شویم و متناسب با خواسته ها و بر مبنای اصول اعتقادی و اخلاقی برای آن ها باهم برنامه ریزی کنیم.

مهندس بهزاد امانی

احساس مسئولیتی که در جریان دوران تواناییمان در عرصه آموزش و پرورش ایران اسلامی در فرصت پس از انقلاب عزیزمان برایمان پیش آمد، ابتدا خدا را شاکریم که توفیق خدمت در این برهه تاریخی و این عرصه عظیم معنوی را فراهم فرمود که لایق ادعای ایمان باشیم به مصداق (( المومن وفقه الله لکل خیر )) همه آنچه را داریم از او می‌دانیم و پس با او معامله می‌کنیم. انشاءالله به مصداق تشکر از خداوند متعال، به تلاش خود برای صرف نعمت فرصت‌ها، تجارب و آموخته‌های خویش در جهت پیشبرد اوامر الهی که رضای او در ارتقاء سطح فهم و زندگی انسان قرار دارد، ادامه خواهیم داد.

موسس : مرحوم سعد حجاریان

مدارس باید به نسبت برنامه تحصیلی و روند آموزشی خود، با گذشت زمان و به طور پیوسته همراه با پیشرفت علم و وضعیت زندگی مردم تغییر کنند. در محیط مدرسه، جدا از اخلاقیات، ارزش ها و باورهای رهبران مدرسه، معلمان و دانش آموزان، فرهنگ مدرسه را بنا می کنند.

مدیریت دبستان سلام یاسین : فاطمه دهلوی
تمامی حقوق محفوظ است.