سلام یاسین را در شبکه های مجازی دنبال کنید

آخرین اخبار پایه ها

::. پیش دبستان .::

::. پایه اول .::

::. پایه دوم .::

سخنان موسسین و مدیران

اساسا هدف اصلی ما از مدرسه داری گام برداشتن در حوزه ی تربیت نسل آینده است . توجه به شخصیت افراد و تربیت متناسب با آن مهم تر از آموزش است . انسان به هردو بال علم و معنویت نیاز دارد تا بتواند پرواز کند .

نام سلام که از صفات خداوند متعال و کلید آغازین گفت و گو و ارتباط است نامی است که فرصت تعامل با نسل جدید را فراهم می کند تا با گفت و گو از نیازها و توقعات آنها آگاه شویم و متناسب با خواسته ها و بر مبنای اصول اعتقادی و اخلاقی برای آن ها باهم برنامه ریزی کنیم.

احساس مسئولیتی که در جریان دوران تواناییمان در عرصه آموزش و پرورش ایران اسلامی در فرصت پس از انقلاب عزیزمان برایمان پیش آمد، ابتدا خدا را شاکریم که توفیق خدمت در این برهه تاریخی و این عرصه عظیم معنوی را فراهم فرمود که لایق ادعای ایمان باشیم به مصداق (( المومن وفقه الله لکل خیر )) همه آنچه را داریم از او می‌دانیم و پس با او معامله می‌کنیم. انشاءالله به مصداق تشکر از خداوند متعال، به تلاش خود برای صرف نعمت فرصت‌ها، تجارب و آموخته‌های خویش در جهت پیشبرد اوامر الهی که رضای او در ارتقاء سطح فهم و زندگی انسان قرار دارد، ادامه خواهیم داد.

مدارس باید به نسبت برنامه تحصیلی و روند آموزشی خود، با گذشت زمان و به طور پیوسته همراه با پیشرفت علم و وضعیت زندگی مردم تغییر کنند. در محیط مدرسه، جدا از اخلاقیات، ارزش ها و باورهای رهبران مدرسه، معلمان و دانش آموزان، فرهنگ مدرسه را بنا می کنند.

تمامی حقوق محفوظ است.